"Dla Babci i Dziadka - Zakochany Dzień w SP 17 " Drukuj

Wyjątkowy, bo adresowany głównie do babć i dziadków uczniów Szkoły Podstawowej nr 17. Wspólnie z Radą Osiedla „Dobrzyńska”, sponsorującą wszystkie słodkości podczas imprezy, dzieci postanowiły ocieplić ten dzień swoim ukochanym i naprawdę zagościć w ich sercach. W styczniu przekazali im życzenia i kolorowe laurki, a 14 lutego przygotowali program artystyczny. Wiersze płynące z serc pierwszaków zostały okraszone wesołymi piosenkami w wykonaniu dzieci z chóru „Muzyczne Iskierki”. Uczniowie ze szkolnego zespołu instrumentów perkusyjnych pod kierunkiem pani A. Kralki zagrały na dzwonkach chromatycznych Kankana Jakuba Offenbacha. Dzieci z klasy I B przygotowane przez panią Agnieszkę Czołnowską recytowały z przejęciem wiersze dla swoich Dziadków. Tańczono barokowego menueta i szalonego rock and rolla. Zakochane wnuczęta, zakochani dziadkowie – dzień radości, uśmiechu i miłości. Całość dopełniły bardzo dowcipne  malarskie dzieła plastyczne przedstawiające wizerunki dziadków.

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska