„Przemoc w oczach dziecka" Drukuj

Dnia 07.03.2014r. Lew Honorek i ciocia Agnieszka odwiedzili nasz Oddział Przedszkolny. Wcześniej zostaliśmy wylosowani podczas audycji, której słuchamy cyklicznie w każdą środę. Nasza  grupa wzięła udział w nagraniu kolejnej  audycji z cyklu „Akademia Lwa Honorka”.  Tematem przewodnim audycji  była „Przemoc w oczach dziecka". Dzieci chętnie odpowiadały na pytania, za co zostały nagrodzone odznaką Akademii oraz słodyczami. Przedszkolaki przedstawiły dla Lwa Honorka i cioci Agnieszki część artystyczną. Przygotowały prace plastyczne nawiązujące do tematu audycji. Cała uroczystość przebiegła w miłej i serdecznej atmosferze.

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska