Goście z przedszkola Drukuj

Pod koniec marca i na początku kwietnia  naszą placówkę odwiedziły Przedszkolaki. 26 marca przyszli do nas  goście z Przedszkoli nr  19, 10 i 14, a 3 kwietnia były dzieci z Przedszkola  nr 3.
Najpierw dzieci uczestniczyły w lekcjach otwartych prowadzonych przez nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej z naszej szkoły. Były to zajęcia plastyczne, muzyczne, matematyczne, polonistyczne oraz gry i zabawy ruchowe.
W opiece nad dziećmi pomagały dziewczynki z Samorządu Uczniowskiego naszej szkoły. Potem przedszkolaki obejrzały  występ artystyczny zespołu tanecznego „Pląs” oraz bajkę pt. „O misiu Rozbójnisiu” przygotowaną przez dzieci z Koła Misyjnego oraz siostrę Ancillę.

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska