Rozstrzygnięcie konkursu Prawa Dziecka - przemoc oczami dziecka Drukuj

Dnia 2 kwietnia 2014 r grupa z oddziału przedszkolnego uczestniczyła w rozdaniu nagród za konkurs plastyczny pt. „Prawa Dziecka - przemoc oczami dziecka".  Konkurs zorganizowała Straż Miejska - „Akademia Lwa Honorka ". Prace dzieci były bardzo ładne, widać było na nich dobre i złe emocje. Nagrody laureatom oraz wszystkim dzieciom biorącym udział w konkursie osobiście wręczyła Pani Anna Maria Wesołowska oraz ciocia Agnieszka i Lew Honorek.  Przedszkolaczki z naszego oddziału zajęły wysokie miejsca:  I miejsce - Kornelia Kowalska,  III miejsce - Karolina Sobótka. Na wyróżnienie zasłużyli:  Natan Kowalski i Łukasz Nowak. Na koniec uroczystości wszystkie dzieci otrzymały dyplomy, słodycze i balony. Wszystkim gratulujemy wygranej. 

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska