"Tadeusz Kościuszko - nasz patron -nasz wzór" Drukuj

Szanowni Państwo!

W imieniu społeczności szkolnej serdecznie zachęcamy do głosowania na projekt „Tadeusz Kościuszko – nasz patron – nasz wzór”. Aby wziąć udział w głosowaniu należy wejść na stronę www.szkolaztradycja.org tam odnajdujemy nasz projekt z logo przedstawiającym Tadeusza Kościuszkę. Klikamy przy nim ZAGŁOSUJ. Podajemy swój e-mail. Bardzo istotne!!! Wchodzimy na swoją pocztę internetową i potwierdzamy link, który otrzymamy od Fundacji „Od pokoleń dla pokoleń”.

Głosowanie będzie trwać do 31 maja. Każdy z Państwa może oddać swój głos wielokrotnie wysyłając e-maila z poparciem nie częściej niż jeden raz na dobę.

Bardzo dziękujemy za zaangażowanie

Społeczność SP 17 w Płocku

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska