Spotkania autorskie Drukuj

Dnia 15 kwietnia 2014 roku odbyły się w bibliotece szkolnej  spotkania autorskie z panią Anną Kühn -  Cichocką poetką, pisarką i malarką, członkiem Związku Literatów Polskich. Wzięły w nich udział  klasy:  I a i II b  oraz IV c i VI b oraz członkowie kółka   humanistyczno - dziennikarskiego.  Pani Anna zaprezentowała fragmenty swoich książek, opowiedziała dzieciom o tajnikach ich  powstawania. Autorka „Niebieskiego królika ”  pokazała uczniom namalowane przez siebie obrazy.  Dzieci zadawały pisarce pytania dotyczące jej twórczości literackiej i malarskiej, a także ulubionych autorów polskich i zagranicznych. Uczniowie kółka humanistyczno -  dziennikarskiego pochwalili się wydawaną gazetką szkolną, która zainteresowała poetkę. Na koniec spotkań autorka podpisywała dzieciom książki. Spotkania przebiegły w bardzo miłej i serdecznej atmosferze.

 

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska