Nocowanie w szkole Drukuj

 W tym roku po raz pierwszy w Dniu Patrona odbyło się nocowanie w szkole dla uczniów klas VI. Było to wspólne przedsięwzięcie nauczycieli, rodziców i uczniów. Atrakcji podczas tej nocy nie zabrakło: były podchody szkolne, poszukiwania ducha Tadeusza Kościuszki, gra planszowa „Bitwa pod Racławicami”, gdzie pionkami byli uczniowie, "Nocne książkowanie", wieczór filmowy, zawody sportowe, konkurs „Top model”  oraz aerobik. Bawiliśmy się wspólnie, jak również wspólnie przygotowaliśmy i zjedliśmy kolację. Po północy pojawił się też duch Tadeusza Kościuszki, który wręczył zwycięskiej drużynie z podchodów Kartę Nietykalności, czyli zwolnienie z oceniania w wybranym dniu. Niewielu udało się tej nocy zasnąć…

Mamy nadzieję, że akcja ta wpisze się w tradycję naszej szkoły.

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska