Świętość polega na miłości Drukuj

Świętość polega na miłości25 kwietnia 2014 r. w naszej szkole odbył się Apel poświęcony Janowi Pawłowi II z okazji Kanonizacji, która miała miejsce w niedzielę 27 kwietnia w Rzymie na Placu Św. Piotra.
Uczniowie z klas I-III i IV - VI mogli obejrzeć prezentację przypominającą życie wielkiego Papieża - Polaka i zaśpiewać Jego ulubione piosenki.
Apel dla młodszej grupy wiekowej przygotowali uczniowie z klasy II a i IIIa pod kierunkiem Małgorzaty Tomczak. W klasach starszych udział - uczennice z kl. Vc i VIb pod kierunkiem siostry Ancilli. Prezentację multimedialną na konkurs międzyszkolny przygotowała zaś Natalia Pawlak z kl. VIb. Apel zakończył się krótkim konkursem o Janie Pawle II.
Pragniemy, aby Święty Jan Paweł II został na zawsze w sercach i w pamięci nas wszystkich.

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska