"Bo wszystkie bystrzaki zbierają pustaki" Drukuj

"Bo wszystkie bystrzaki zbierają pustaki"

Do 31.12.2013 nasza szkoła brała udział w ogólnopolskim konkursie pt: "Bo wszystkie bystrzaki zbierają pustaki". Uczniowie przynosili puste tonery i kartridże udowadniając w ten sposób, że ochrona środowiska nie jest dla nas tylko pustym sloganem.

Mamy przyjemność poinformować, że nasza szkoła okazała się najlepsza. WYGRALIŚMY. W nagrodę szkoła otrzymała kolorową drukarkę, a dzieci, które przyniosły najwięcej "pustaków" - pendrivy i słodkie upominki.

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do naszego zwycięstwa. W sposób szczególny Darii Miaśkiewicz uczennicy klasy Ic i Jej rodzicom.

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska