Szkolne obchody 3 Maja Drukuj

3 Maja w szole30 kwietnia w naszej szkole odbył się apel z okazji uchwalenia konstytucji 3 Maja. Wszyscy uczniowie przyszli ubrani na galowo z przypiętymi wstążkami w kolorach polskiej flagi. W trakcie apelu, który przygotowała klasa 6c wraz z wychowawcą panią Marzeną Kowalską,  mogliśmy usłyszeć najważniejsze informacje dotyczące tego święta. Wysłuchaliśmy także kilku piosenek w wykonaniu chóru „Muzyczne Iskierki”, które przygotowała pani Agnieszka Kralka. Cały apel upiększyła dekoracja, którą zawdzięczamy panu Andrzejowi Biały oraz nagłośniła Sekcja radiofoniczna pod kierownictwem pana Jacka Małkiewicza. Apel zakończyła pani Dyrektor Anna Wiśniewska zachęcając do aktywnego i świadomego udziału w uroczystościach majowych odbywających się w naszym mieście.

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska