Konkurs wiedzy o Unii Europejskiej Drukuj

Konkurs wiedzy o Unii EuropejskiejUczniowie  naszej szkoły wzięli udział w IX Powiatowym Konkursie Europejskim, zarówno w konkursie wiedzy,  jak i plastycznym. Siedemnastkę reprezentowała drużyna klas I-III w składzie: Magdalena Dzięgielewska, Kacper Gierzyński i Beata Krupa z klasy III a. Uczniowie przygotowywani przez panią Marię Jóźwiak zdobyli II miejsce drużynowo, a Kacper Gierzyński został sklasyfikowany na II miejscu indywidualnie. Drużyna klas  IV-VI w składzie: Zuzanna Kolasa, Klaudia Tyraj i Patrycja Wyczałkowska z klasy 6b, zdobyła I miejsce. Uczennice odniosły również ogromny sukces w klasyfikacji indywidualnej – Patrycja Wyczałkowską - I miejsce, a Zuzanna Kolasa - II miejsce. W konkursie plastycznym, który w tym roku przebiegał pod hasłem „PŁOCK - MIASTEM PARTNERSKIM” II miejsce zajęła Katarzyna Niewiatowska. Uczennice z klasy 6b zostały przygotowane przez panią Ewę Różańską. Gratulacje dla wszystkich laureatów.

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska