Nowy Przyjaciel Szkoły Drukuj

Przyjaciel SzkołyW dniu 27 maja w ramach akcji „Przyjaciel Szkoły” mieliśmy przyjemność gościć absolwenta  - Tomasza Araucz, który od niepamiętnych czasów zajmuje się nauką tańca breakdance oraz jazdą na rolkach. Pan Tomek opowiedział jak potoczyła się jego kariera po ukończeniu naszej szkoły, co dla niego w życiu jest najważniejsze, zaprezentował swoje umiejętności oraz nauczył podstawowych kroków chętnych uczniów. Następnie pani Dyrektor wręczyła Dyplom nadania tytułu „Przyjaciel Szkoły”,  a pan Tomasz złożył pamiątkowy autograf, który już wkrótce pojawi się na naszej ścianie sławy.Puszcza oczko
Wszyscy zainteresowani tym rodzajem tańca będą mogli niebawem zobaczyć pana Tomka na wakacyjnych warsztatach tanecznych (szczegóły zostaną podane w czerwcu).

 

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska