Finał Czwartków Lekkoatletycznych Drukuj

Czwartki LekkoatletyczneW dniu 29.05.2014 na Stadionie Miejskiego Centrum Sportu w Płocku odbyły się Finały Miejskie Czwartków Lekkoatletycznych . Organizatorem zawodów był  Miejski  Uczniowski  Klub  Sportowy ,, Płock ". W Finale Miejskim wzięło udział 19 uczniów naszej szkoły , którzy startowali w konkurencjach technicznych i biegowych. Za miejsca I - III zawodnicy otrzymali medale , za miejsca I - VI  dyplomy. Wśród nagrodzonych byli uczniowie naszej szkoły : Kacper  Patora - I m-ce  w rzucie  piłeczką palantową,  II m-ce w  biegu  na 300 m, Krystian Szcześniak - I m-ce w  biegu  na 1000 m , III m-ce w rzucie  piłeczką palantową, Wiktor Kowalski - III miejsce w  skoku  w dal, Jakub Kaczor - VI miejsce w biegu na 60 metrów, Kacper Ambroziak - IV miejsce w skoku w dal, V miejsce w biegu na 1000 metrów, Jakub  Dumowski - III miejsce w rzucie piłeczką palantową, Paulina Drążkiewicz - I m-ce w rzucie piłeczką palantową, Oliwia Kucharska - III m-ce w biegu na 60 metrów, Julia Załuga - II m-ce w skoku w dal, Natalia Kolanko - VI m-ce w biegu na 60 metrów, Julia Ferszt - V m-ce w rzucie piłeczką palantową. Opiekunami  reprezentacji naszej szkoły byli  p. Jacek Małkiewicz i p. Andrzej Biały.

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska