Bieg "Solidarności" Drukuj

Bieg "Solidarności"W  dniu 30.05.2014 na Stadionie Miejskiego Centrum Sportu w Płocku odbył się XIV Bieg Uliczny NSZZ „Solidarność”  im. Krzysztofa Zywera. Organizatorem biegu był  NSZZ  „Solidarność”  Region Płocki. W kategorii chłopców w roczniku 2003 - 2001 wystartowali uczniowie  naszej szkoły. Bieg odbył się na dystansie 600 m na bieżni  Stadionu Miejskiego. Po każdym biegu odbyła się uroczysta dekoracja zwycięzców: puchary  i  nagrody rzeczowe (miejsca I - III ), dyplomy ( miejsca I - VI ). Bardzo dobrze zaprezentowali się uczniowie naszej szkoły: Krystian Szcześniak zajął III miejsce, Kacper Ambroziak był  IX,  a Kacper Patora zajął  XI miejsce.  Opiekunem reprezentacji naszej szkoły był  p. Andrzej Biały.

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska