Konkurs ekologiczny „Mazowsze czysta kraina” Drukuj

Mazowsze czysta krainaW maju uczniowie naszej szkoły wzięli udział w II edycji Gali pod patronatem posła na Sejm RP Piotra Zgorzelskiego zorganizowanej przez Fundację „Portal FM-Pomagamy Dzieciom” przy współpracy z Gimnazjum nr 4 w Płocku. Podczas uroczystości nasza placówka otrzymała wyróżnienie w międzypowiatowym konkursie ekologicznym „Mazowsze czysta kraina” w ramach programu „Złote serce” oraz podziękowanie za krzewienie świadomości ekologicznej i zbiórkę makulatury. Otrzymaliśmy dwie nagrody: „Teatr w Płocku 1812-2012” oraz „Ilustrowany atlas Polski” – obie książki zostały przekazane do biblioteki szkolnej.  Podczas uroczystości nasi uczniowie z klasy III b i II a zaprezentowali krótki program na temat prawidłowego odżywiania pt. „Wiem co jem”.   

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska