IX edycja konkursu - Rozkosze łamania głowy Drukuj

Rozkosze Łamania Głowy4 czerwca 2014r.w naszej szkole odbyła się dziewiąta edycja Międzyszkolnego Drużynowego Konkursu Matematycznego „Rozkosze łamania głowy”. Rywalizowały ze sobą dwuosobowe drużyny piątoklasistów z SP 6, SP 20, SP 21, SP 23, II Prywatnej Szkoły Podstawowej „Profesor” oraz Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I Stopnia. Uczniowie mieli możliwość sprawdzenia posiadanego poziomu wiadomości i umiejętności w atmosferze sympatycznej rywalizacji. Po emocjonującej walce zwycięstwo przypadło drużynie z SP 23, II miejsce zajęli uczniowie z Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I Stopnia, a III miejsce - uczniowie II Prywatnej Szkoły Podstawowej „Profesor”. Uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe oraz poczęstunek.

Serdecznie gratulujemy!
Konkurs przygotowały: p. M. Skrzyńska p. D Sarniak, p. A. Miodek, p. M. Kowalska.

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska