Gwiazdy Szeryfa i występy z okazji Pikniku Rodzinnego Drukuj

Piknik RodzinnyW sobotę 7 czerwca w naszej szkole bawiliśmy się na Pikniku Rodzinnym. Był to bardzo wyjątkowy dzień. Dzieci, rodzice i nauczyciele wspólnie zaprezentowali przedstawienie pt. „Królewna Śmieszka”, następnie obejrzeliśmy występ zespołu tanecznego „Pląs”. Po części artystycznej uczestniczyliśmy w niezwykłym wydarzeniu, jakim było wręczenie Gwiazd Szeryfa Praw Dziecka. Za szczególny wkład w walkę o prawa dziecka nagrodzeni zostali: pani Elżbieta Gapińska – Posłanka na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej, pan Andrzej Nowakowski – Prezydent Miasta Płocka, Fundacja ORLEN „Dar Serca”, Rada Mieszkańców Osiedla „Dobrzyńska” oraz nasza pani dyrektor – Anna Wiśniewska. Podczas Pikniku organizowany był też Dzień Telefonów Zaufania dla Dzieci, którego „Honorowym Ambasadorem” była pani poseł Elżbieta Gapińska. (szczegóły w zakładce Nasze Akcje)

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska