Piknikowa zabawa Drukuj

Piknik RodzinnyPo oficjalnej części Pikniku Rodzinnego przyszła pora na wspólną zabawę na boisku szkolnym. Rodzice wraz z dziećmi mogli wziąć udział w licznych integracyjnych i sprawnościowych zabawach, obejrzeć pokazy udzielania pierwszej pomocy, wykonać prace artystyczne. Nie zabrakło oczywiście stoisk kulinarnych, rozrywek umysłowych, dmuchanego zamku i trampoliny. Zapoznać się można było z funkcjonowaniem telefonu zaufania oraz wsiąść na policyjny motocykl. Piękna pogoda zachęciła również wielu zgromadzonych do "kąpieli" w pianie, jaką dostarczyli nam przedstawiciele Straży Pożarnej. Na zakończenie imprezy, najbardziej aktywne  rodzinne drużyny otrzymały dyplomy i drobne upominki.

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska