Kolorowe tableteczki, to nie cukiereczki Drukuj

Kolorowe tableteczki

9 czerwca w płockim ZOO odbyła się uroczystość wręczenia nagród w konkursie "Kolorowe tableteczki to nie cukiereczki”. Nasze przedszkolaki brały w nim udział. Na wyróżnienie zasłużył Dawid Wójtewicz. Docenieni zostali także pozostali uczestnicy Wójtewicz Julia, Wiśniewska Julia, Sobótka Karolina otrzymując dyplomy i słodycze. Po wręczeniu nagród dzieci uczestniczyły w konkursach plastycznych i pokazie sztuki walki i samoobrony przedstawione przed uczniów PULu. Przedszkolaki wesoło bawiły się, tańcząc i śpiewając razem z Lwem Honorkiem i ciocią Agnieszką. Na koniec mogły zwiedzić Miejski Ogród Zoologiczny. Gratulujemy wszystkim laureatom.  

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska