Czerwcowe wycieczkowanie Drukuj

Czerwcowe wycieczkowanieCzerwie to miesiąc, w którym odbywa się wiele wycieczek, odwiedzamy ciekawe miejsca i spacerujemy po mieście. 17 czerwca klasa 4c wraz z dwójką rodziców i wychowawcą wybrała się do płockiego Ogrodu Zoologicznego. Piękna pogoda sprzyjała spacerowiczom. Zwierzęta też chętnie korzystały z uroków nadchodzącego  lata. Dzieciaki miło spędziły czas, a w powietrzu czuć było zbliżające się wakacje.

 17 czerwca klasa 5 a wyruszyła na rajd pieszy. Kręte ścieżki zaprowadziły nas na metę, czyli do Szkoły Podstawowej w Leszczynie Szlacheckim. Zanim tam jednak dotarliśmy, musieliśmy wykonać zadania przygotowane dla drużyn. Przy rozwiązywaniu niektórych z nich pomagali  nam napotkani na trasie mieszkańcy gminy Bielsk. A u celu czekało ognisko i kiełbaski. Znalazł się też czas na mecz piłki nożnej z drużyną z miejscowej szkoły, kąpiele słoneczne i wspólne zabawy. Wielokilometrowa trasa i ekstremalne miejscami warunki wyprawy zmęczyły wycieczkowiczów, co, trzeba przyznać, jest rzadkością w 5 a.

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska