Żegnaj szkoło Drukuj

Żegnaj szkoło27 czerwca zakończyliśmy rok szkolny 2013/2014. Był to wyjątkowo uroczysty dzień dla uczniów klas trzecich i szóstych. Ci pierwsi żegnali się z wychowawcami, by po wakacjach rozpocząć naukę w klasach czwartych. Dla szóstoklasistów ta uroczystość miała wyjątkowy  charakter. Po raz ostatni przekroczyli próg szkoły, by po otrzymaniu świadectw stać się absolwentami Siedemnastki. Nagrodę Dyrektora Szkoły otrzymała w tym roku  uczennica klasy 6 b- Katarzyna Niewiatowska, zaś List Gratulacyjny za Najwyższy Wynik na Sprawdzianie Szóstoklasisty przekazano na ręce Julii Dobosz, również  z klasy 6 b. Pani Dyrektor pogratulowała również zaproszonym rodzicom obu dziewczynek. Po części oficjalnej przyszedł czas na uroczystą galę „Tadeuszki 2014”. W głosowaniu, zgodnie z tradycją,  brali udział uczniowie klas szóstych i to oni wytypowali zwycięzców.  Przyznano nagrody aż w dziewięciu kategoriach:

  • Sympatyczny Prymus –  Dawid Cieszkowski,
  • Mistrz Słowa – Filip Mielczarek,
  • Wielki Myśliciel – Paulina Suwała ,
  • Mistrz Elegancji –Michał Malinowski ,
  • Papużki Nierozłączki – Adam Borysowicz  i Sebastian Kłysiak ,
  • Pomocna Dłoń – Katarzyna Niewiatowska ,
  • Mistrz Sportu – Kamil Dąbrowski ,
  • Mistrz Uśmiechu – Artur Ignaczewski ,
  • Dżentelmen/Dama Roku – Adrianna Wolak.

Po części oficjalnej nadszedł czas na ostatnie spotkania z wychowawcami i w końcu… na upragnione wakacje. Życzymy radosnego i bezpiecznego odpoczynku! Do zobaczenia we wrześniu Uśmiech

 

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska