Wakacje street style w mieście Drukuj

Od kilku już lat Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki w Płocku bierze udział w różnego rodzaju akcjach dla dzieci organizowanych w trakcie wakacji. W tym roku uczniowie szkoły oraz wszystkie chętne dzieciaki  z całego miasta mogły brać udział w darmowej akcji: „Wakacje street style w mieście”, która miała na celu głównie naukę różnych stylów tańca hip-hop, m.in. popping, locking, breaking, hip-hop dance. Zajęcia odbywały się codziennie od 26 do 30 sierpnia 2013 r. w godzinach od 10.00 do 13.00 na terenie szkoły. Chętnych do nauki tańca było ponad 30 osób, z których większość to uczniowie „Siedemnastki”. W przerwie między kolejnymi sekwencjami tanecznymi dzieci układały tekst piosenki i ćwiczyły angielskie  slangowe zwroty. Zajęcia taneczne prowadzone były przez pana Tomasza Araucz. Opiekunami były: pani Agnieszka Kralka (zajęcia muzyczne) oraz pani Marzena Kowalska (zajęcia językowe).

 


Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska