Witajcie w szkole Drukuj

Pierwszy dzień w szkole to uroczyste powitanie klas pierwszych oraz dzieci z oddziału przedszkolnego. Z myślą o nich ich starsze koleżanki i koledzy z klasy IIIB przedstawili część artystyczną zawierającą nie tylko wierszyki, ale i "przepisy" jak sobie poradzić w szkole i znaleźć nowych kolegów. "Kandydaci" na pierwszoklasistów przeszli pomyślnie test zawierający zagadki i sprawdzający czy nadają się na uczniów naszej szkoły. Następnie złożyli uroczyste ślubowanie i zostali przyjęci w poczet uczniów Szkoły Podstawowej nr 17. Mamy nadzieję, że ten dzień będzie pierwszym krokiem ich wesołej wędrówki po ścieżkach wiedzy, a nauczyciele i starsi koledzy ich pierwszymi przewodnikami.

 

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska