Otwarcie placu zabaw przy Orlen Arenie Drukuj

W dniu 11 września 2013r. uczniowie klas I a, I c, II b oraz III c uczestniczyli w otarciu placu zabaw przy Orlen Arenie. Plac zabaw i fontanna to kolejna inwestycja dla dzieci i młodzieży realizowana we współpracy Gminy-Miasta Płock z PKN ORLEN, który jest sponsorem przedsięwzięcia. Pan Prezydent Miasta  Płocka Andrzej Nowakowski wraz z dziećmi dokonał uroczystego przecięcia wstęgi. Na placu zabaw znajdują się bezpieczne nawierzchnie amortyzujące upadek oraz wiele nowoczesne urządzenia do zabawy. Mimo niesprzyjającej pogody dzieci miały wiele atrakcji:

 

  • Lew Honorek ze Straży Miejskiej
  • Orlik – symbol Orlenu
  • mnóstwo słodyczy i balonów.

  

 

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska