Wyprawka dla żaka Drukuj

Dnia 9 września już po raz kolejny nasza szkoła wzięła udział w akcji pod nazwą "Wyprawka dla żaka". Akcja przeznaczona jest dla dzieci z rodzin znajdujących się w trudnej sytuacji materialnej. Nasza szkoła dostała 10 plecaków wraz z wyposażeniem typu zeszyty, kredki, farby, mazaki i długopisy. Podczas uroczystości odbyła się prelekcja wygłoszona przez dyrektora biura panią Barbarę Żółtowską dotycząca zadań i działalności PCK. Pan Adam Sijka przewodniczący Komisji Rewizyjnej wraz z panią Darią Domosławską przewodniczącą Rady Młodzieży wręczali szczęśliwym dzieciakom wypełnione szkolnymi przyborami plecaki. Odbyło się również losowanie dwóch dodatkowych pięknych plecaków i jednym ze szczęśliwców okazała się uczennica naszej szkoły. Mamy nadzieję, że akcja ta będzie kontynuowana w kolejnym roku i pomoże kolejnym dzieciakom radośniej rozpocząć rok szkolny.

 

 

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska