Eliminacje gminne IV Turnieju Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska Drukuj

 Reprezentacja Naszej Szkoły rocznika 2001 i 2002 brały udział w IV Turnieju o Puchar Donalda Tuska. Chłopcy grali w dwóch kategoriach wiekowych, w grupie starszej grali chłopcy pana Pawła Grabowskiego (2000-2001), młodsi chłopcy pana Andrzeja Białego w (2002-2003). Obydwa  zespoły wygrały swoje grupy i awansowały do kolejnego szczebla turnieju, który odbędzie się  pod koniec września.  Podczas turnieju były również konkursy piłkarskie, każdy z chłopców otrzymał pamiątkowa koszulkę i słodycze.
Konkursy-grupa starsza-Jakub Dumowski I miejsce w żonglerce; grupa młodsza  - Gabriel  Przybyłowski I miejsce,  Kacper Tomczyk II miejsce w żonglerce; Jakub Kaczor I miejsce  - strzał do celu.
Wszyscy zwycięzcy poszczególnych konkurencji otrzymali piłki.

 

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska