Sprzątanie Świata Drukuj

W dniu 20 września 2013 uczniowie klas 0 – VI wzięli udział w corocznej akcji „ Sprzątanie Świata”. Kampania ta ma zasięg międzynarodowy.  Uczniowie z wielkim zaangażowaniem sprzątali teren wokół szkoły: ul. Miodową, Gałczyńskiego, Słodową oraz Skłodowską, a także teren przy Sobótce. Celem kampanii jest bezpośrednie działanie na rzecz ochrony środowiska poprzez  zebranie śmieci. 
W ramach tej samej akcji odbędą się w poniedziałek 23 września dwa zwiady.  Klasa IIIc uda się do apteki przy ulicy Tysiąclecia, natomiast klasa VIa do gabinetu stomatologicznego również przy ulicy  Tysiąclecia.
Uczniowie, biorąc udział w kampanii, uświadamiają sobie, że czystość  środowiska w dużej mierze zależy od nas.

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska