Zwiad ekologiczny Drukuj

W dniu 23 września 2013 r uczniowie kl. IIIc i VIa udali się na zwiady ekologiczne w ramach akcji "Sprzątanie Świata 2013".
Klasa IIIc pod opieką p. Hanny Gmurczyk i p. Joanny Kowalskiej udała się do apteki przy ul. Tysiąclecia. Celem wyprawy było zapoznanie dzieci z prawidłowym składowaniem przeterminowanych leków, które są uznane za odpady niebezpieczne, zagrażające życiu.
Klasa VIa pod opieką p. Anny Miodek odwiedziła gabinet stomatologiczny przy ul. Tysiąclecia, który prowadzi absolwent naszej szkoły. W trakcie rozmowy uczniowie dowiedzieli się między innymi, co dzieje się z odpadami medycznymi.

 

 

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska