"Moja bezpieczna droga do szkoły" Drukuj

Dnia 26 września w klasie III b odbyły się warsztaty pod nazwą "Moja bezpieczna droga do szkoły". Zajęcia te zostały przeprowadzone w ramach projektu "Bezpiecznie w Regionie Płockim", a realizowane są przez "Fundację Funduszu Lokalnego Ziemi Płockiej Młodzi Razem" w partnerstwie z Komendą Miejską Policji w Płocku oraz Płockim Ośrodkiem Kultury i Sztuki. Warsztaty przeprowadziła trenerka fundacji pani Kamila Marczak. Dzieci po zapoznaniu się z prezentacją i przejściu szeregu testów na znajomość zasad bezpiecznego poruszania się  po drogach otrzymały na własność  "Zestawy bezpiecznego rowerzysty" - odblaskową kamizelkę, breloczek, opaskę oraz książeczkę "Pierwsza Pomoc Przedmedyczna".

 

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska