Zlot po Ziemi Mazowieckiej Drukuj

21 września po raz pierwszy w tym roku szkolnym członkowie koła turystycznego wzięli udział w rajdzie. Był to Zlot po Ziemi Mazowieckiej. Trasa wiodła z Radziwia do Łącka. Pogoda dopisała, szliśmy lasem, podziwiając uroki przyrody, ale pod koniec byliśmy bardzo, ale to bardzo zmęczeni. Przeszliśmy bowiem  aż 12 km, a niektórzy byli na rajdzie po raz pierwszy!
Na miejscu mety w Nadleśnictwie Łąck czekała na nas grochówka oraz ognisko, gdzie piekliśmy kiełbaski.
Na miejscu rozwiązywaliśmy też test ze znajomości walorów Gostynińsko-Włocławskiego Parku Krajobrazowego, w którym wiedzą wykazały się uczennice kl.6b - rozwiązaliśmy go bowiem jako jedyna szkoła bezbłędnie.
Stanęliśmy na najwyższym podium, zajmując w rajdzie  I miejsce.

 {gallery}rajdy1314/001{/gallery}

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska