Finał turnieju o Puchar Premiera Donalda Tuska Drukuj

Świetnie zaprezentowała się w turnieju piłki nożnej  o Puchar premiera Donalda Tuska reprezentacja naszej szkoły w kategorii chłopców 10-11 letnich. Po wygraniu eliminacji gminnych i wojewódzkich chłopcy reprezentowali  Płock i powiat płocki w finale wojewódzkim w Gostyninie w dniu.05.10.2013. W  Gostyninie wystąpiło 8  najlepszych  drużyn z województwa mazowieckiego: SP 17 Płock, " Piątka Garwolin, SP 4 Mława , SP 2 Przasnysz, SP 1 Milanówek, PSP Iłża, SP 9 Siedlce, Varsovia Mokotów. Po wygranych meczach 3 :0 z SP4 Mława, 3:1 z SP 2 Przasnysz, remisie 2:2 z " Piątką Garwolin i zwycięskim półfinale z SP 1 Milanówek, chłopcy ulegli dopiero w wielkim finale 1:2 Varsovii  Mokotów. Skład srebrnej drużyny : Patora Kacper, Szcześniak Krystian, Tomczyk Kacper, Kaczor Jakub, Radaszkiewicz Krystian, Kowalski Wiktor, Cieszkowski Oskar, Borysowicz Adrian, Sobczak Sebastian, Wysocki Bartosz, Przybyłowski Gabriel. Trener  drużyny  Andrzej Biały.

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska