Konkurs "Moja bezpieczna droga do szkoły" Drukuj

      Uczniowie klasy  IIa naszej szkoły  wzięli udział w  konkursie plastycznym pod nazwą „Moja bezpieczna droga do szkoły”. Twórcami powyższego konkursu był Zespół Profilaktyki i Komunikacji Społecznej wspólnie z kinem NoveKino „Przedwiośnie”. Konkurs miał za zadanie zwrócenie uwagi najmłodszych użytkowników dróg na zasady,  które obowiązują w ruchu drogowym oraz na zagrożenia, jakie mogą w związku z tym napotkać w drodze do szkoły. Konkurs został rozpatrzony w trzech kategoriach: klasy I-III z płockich placówek oraz indywidualnie klasy I – VI z terenu powiatu płockiego.  Klasa IIa zajęła w nim II miejsce.

      Nagrodą dla dzieci były zajęcia z Lwem Honorkiem oraz Ciocią Agnieszką w kinie "Przedwiośnie”,  jak również film pt. "Bliskie spotkanie  z wesołym diabłem”, który został wyświetlony zaraz po spotkaniu z Honorkiem. Dzieci otrzymały  różne prezenty. Do klasy trafił  też pluszowy Lew Honorek, a szkoła otrzymała piękny dyplom.

      Uczniowie klasy IIa wraz z paniami Małgorzatą Brzeską i Anną Pietrzak dnia 17 października 2013r. udali się po odbiór nagród.

 

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska