"Jan Paweł II - Papież Dialogu" Drukuj

W dniu 23.10.2013 odbył się Apel poświęcony Janowi Pawłowi II z okazji Dnia Papieskiego i 35 rocznicy wyboru Papieża Polaka na stolicę Piotrową. Hasło tegorocznego Dnia Papieskiego brzmiało: "Jan Paweł II - Papież Dialogu". W apelu wzięli uczniowie klasy Ic, IVb i Vc oraz Chór "Iskierki" pod przewodnictwem p. Agnieszki Kralki. Program artystyczny przygotowała p. Małgorzata Tomczak, zaś dekorację przygotowała siostra Ancilla. Podczas Apelu został rozstrzygnięty konkurs plastyczny dla klas I-III pod tytułem "Tajemnice Różańca widziane oczyma dziecka" oraz dla klas IV-VI pod tytułem: "Tajemnice Różańca pędzlem malowane". Najlepsze prace zostały nagrodzone.

Uczniowie poprzez krótką inscenizację przypomnieli sobie naukę i przesłanie Naszego Wielkiego i Niezwykłego Polaka - Jana Pawła II.

 

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska