Marzycielska poczta - I edycja Drukuj

Samorząd Uczniowski rozpoczął tegoroczną (rok szkolny 2013/2014) edycję pisania listów do chorych dzieci w ramach akcji Marzycielskiej Poczty. 29 października odbyła się pierwsza tura pisania przez uczniów naszej szkoły takich listów. Chętne osoby tworzyły kartki i pisały życzenia urodzinowe dla Kubusia Ostasza z Ulhówka, który 31 października będzie obchodził 11 urodziny. Kuba ma rozszczep kręgosłupa, wodogłowie, niedowład wiotki kończyn dolnych oraz obustronne zwichnięcie bioder. Wszystkie kartki z życzeniami z pewnością sprawią mu ogromną radość.

Dziękujemy wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w tej turze i serdecznie zapraszamy do udziału w następnej, która odbędzie się już w listopadzie.

 

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska