„Wakacje Street Style w mieście” vol.2 Drukuj

„Wakacje Street Style w mieście” vol.2Nasza szkoła po raz drugi, we współpracy z Przyjacielem Szkoły panem Tomasem Araucz z Czystej Formy Studio, organizowała wakacyjne warsztaty taneczno-muzyczno-językowe. W zajęciach udział brali chętni uczniowie SP 17 oraz młodzież z całego Płocka. Warsztaty odbywały się przez cały ostatni tydzień wakacji w godzinach 10.00 – 13.00. Uczestnicy poznali style tańca hip-hopowego, takie jak: breaking, popping czy locking. Przerwy w tańcu urozmaicały zajęcia ze śpiewu a także gry i zabawy w języku angielskim. Opiekunami zajęć były panie: Agnieszka Kralka, Marzena Stupecka oraz Marzena Kowalska (j. ang.). Oprawę fotograficzną zawdzięczamy naszej absolwentce pani Agnieszce Lisowskiej. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.Uśmiech

 

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska