Narodowe czytanie Drukuj

Narodowe czytanieDnia 6 września 2014 r. odbyło się NARODOWE CZYTANIE TRYLOGII Henryka Sienkiewicza. Spotkanie będące częścią ogólnopolskiej akcji publicznego czytania pod patronatem prezydenta RP Bronisława Komorowskiego, zorganizowała Książnica Płocka. W sobotnie popłudnie dzieci i dorośli, wśród nich prezydent Płocka Andrzej Nowakowski, czytali wspólnie Potop. Na skwer przy pomniku Ludwika Krzywickiego przyszło wielu płocczan. Naszą szkołę reprezentowała pani dyrektor Anna Wiśniewska i pani Martyna Kochańska oraz uczennice Justyna Witkowska z klasy Vb i Beata Krupa z klasy VIc. Pani Dyrektor wręczono CERTYFIKAT potwierdzający udział SP nr 17 w tym wspaniałym przedsięwzięciu.

 


Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska