Chrzest bojowy za nami Drukuj

Nasze piłkarki15 września 2014 roku na boisku "Orlik" Szkoły Podstawowej nr 23  w Płocku były rozegrane zawody w mini piłce nożnej dziewcząt w kategorii 2003-2004 rok.  SP 17 reprezentowały uczennice klasy IV A  (Bury Natalia, Dzięgielewska Magda, Martyna Korach, Wojciechowska Daria, Wojciechowska Magdalena, Regulińska Roksana, Potyraj Paulina, Piórkowska Kinga, Matuszewska Anastazja)  trenujące w szkole w  Płockiej Akademii Piłki Nożnej. Te zawody były ich pierwszym sprawdzianem, z którym poradziły sobie bardzo dobrze, ocenia ich występ opiekun piłkarek Stanisław Zotow. Drugie miejsce wywalczyły ze starszymi o rok zawodniczkami. Najwięcej bramek w drużynie  zdobyły  Anastazja  Matuszewska i Daria Wojciechowska. Dziewczyny w optymistycznych nastrojach postanowiły przygotowywać się do następnych Ogólnopolskich Zawodów Piłkarskich o Puchar Tymbarku. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska