Bezpieczna droga do szkoły Drukuj

Bezpieczna droga do szkołyW dniu 15 września 2014r. na sali gimnastycznej naszej szkoły odbyło się spotkanie uczniów klas I - III z przedstawicielem KMP w Płocku panią Katarzyną Lorens na temat „Bezpieczna droga do szkoły”. Pani Kasia przypomniała dzieciom podstawowe zasady dotyczące bezpiecznego przechodzenia przez jezdnię, bezpiecznej jazdy na rowerze, zachowania wobec osoby obcej dla dziecka oraz noszenia odblasków, aby być widocznym na drodze.
Zainteresowane spotkaniem dzieci żywiołowo i poprawnie odpowiadały na zadawane pytania, dzieliły się własnymi doświadczeniami, obiecały też że przekażą zapamiętane informacje swoim najbliższym.
Spotkanie zakończyło się podziękowaniem i gromkimi brawami dla pani Policjantki, która odwiedziła szkołę z ogromną maskotką „misia policjanta”.

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska