Głosowanie na projekt hali sportowej Drukuj

Głosowanie na projekt hali sportowej18 września cała społeczność naszej szkoły miała możliwość oddania głosu na projekt elewacji zewnętrznej hali sportowej, która już niebawem zostanie wybudowana. Głosowanie odbywało się w czytelni pod czujnym okiem komisji, w której skład wchodzili wybrani na zebraniu Samorządu Uczniowskiego reprezentanci oraz nauczyciele. Przedstawicielką klas czwartych była Magdalena Dzięgielewska, klas piątych Karolina Zapert, a klas szóstych Weronika Górnicka, nauczycieli reprezentowali opiekunowie SU. Głosowanie trwało od godziny 9:00 do 12:30. W tym czasie wszyscy uczniowie, nauczyciele i pozostali pracownicy szkoły oddawali głosy na wybrany przez siebie projekt. Wybierać można było spośród dwóch projektów – Projekt nr 1 oraz Projekt nr 2 (zdjęcia zamieszczone poniżej). Po podliczeniu głosów przez komisję ogłoszono wyniki.  Na Projekt nr 1 oddano 274 głosy, a na Projekt nr 2 – 123 głosy.

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska