Laureaci konkursów w Urzędzie Miasta Drukuj

Laureaci konkursów w Urzędzie MiastaW dniu 23 września 2014r. uczniowie naszej szkoły Marta Borowska z klasy 5c, Norbert Welenc z klasy 6c oraz zeszłoroczna absolwentka Katarzyna Niewiatowska odebrali w Auli Ratusza nagrody. Uczniowie ci zostali laureatami konkursów „Mój czas” oraz „Hop na narty” zorganizowanych w ramach Ogólnopolskiej Kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł.
Nagrody wręczali przedstawiciele Wydziału Zdrowia i Spraw Społecznych Urzędu Miasta Płocka. Na wszystkich laureatów konkursów czekała niespodzianka w postaci różnych słodkości oraz występu tanecznego jednego z nagrodzonych uczestników.
Szkolnymi koordynatorami była pani Marzena Kowalska (ang.) oraz pan Paweł Grabowski.

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska