Wojewódzkie eliminacje w Turnieju o Puchar Donalda Tuska Drukuj

Wojewódzkie eliminacje w Turnieju o Puchar Donalda TuskaW  dniu 24 września 2014 na „Orliku" przy ulicy Zamenhofa odbyły się eliminacje wojewódzkie do 5 Turnieju o Puchar Donalda Tuska piłki nożnej chłopców z rocznika 2003 i młodsi. W eliminacjach wystąpiło 8 najlepszych drużyn z powiatów. Nasza drużyna zajęła drugie miejsce, przegrywając dopiero w  finale ze Szkołą Podstawową nr 22. Naszą srebrną drużynę reprezentowali uczniowie: Przybyłowski Gabryś, Grotkiewicz Krystian, Kowalski Krystian, Korzeniewski Mikołaj, Wiśniewski Adam, Filiński Kacper, Karczewski Mateusz, Dubiel Kamil, Fijałkowski Kacper, Lodziński Filip, Lodziński Oskar. Opiekunowie drużyny: pan Andrzej Biały i pan Paweł Grabowski.

 

 

 

 

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska