Pielgrzymkowo – odpustowo Drukuj

 

Pielgrzymkowo – odpustowo W tegorocznej XXXII Pielgrzymce Dzieci do Przasnysza i Rostkowa, która odbyła się w sobotę 20 września 2014r. pod hasłem: „Jestem Dzieckiem Boga - Ja ciebie chrzczę w imię Ojca i Syna i Ducha Świętego…”, nie zabrakło uczniów i katechetów z naszej szkoły. Wczesnym rankiem wyruszyliśmy autokarem do Przasnysza, potem wędrowaliśmy w promieniach wrześniowego słońca, by ze śpiewem na ustach dotrzeć do miejsca urodzenia patrona dzieci i młodzieży – św. Stanisława Kostki. Najważniejszym elementem naszego pielgrzymowania była Eucharystia, której przewodniczył J. E. Piotr Libera Biskup Płocki, a kazanie wygłosił ks. Kacper Malicki z Warszawy. Był też czas na odpustowe zakupy.

 

 

 

 

 

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska