Turniej Wiślacki Piłki Mieszanej Drukuj

Dnia 25 września 2014r. w Szkole Podstawowej nr 16 w Płocku po raz pierwszy odbył się Pierwszy Turniej Wiślacki Piłki Mieszanej, w którym wzięły udział szkoły należące do Płockiej Akademii Piłki Nożnej, a także szkoły które należą do Płockiej Akademii Piłki Ręcznej. Reprezentacje akademii grały w dwóch kategoriach wiekowych 2004-2005 i 2002-2003 po jednym meczu podzielonym na dwie połowy, aby było zabawniej jedna połowa to gra w piłkę nożną, a druga w piłkę ręczną. To była bardzo fajna zabawa i super rywalizacja tocząca się w bardzo miłej atmosferze. Po zakończeniu meczy każda z drużyn otrzymała pamiątkowy puchar. Drużyny Płockiej Akademii Piłki Nożnej w młodszym i starszym roczniku rozstrzygnęły mecze na swoją korzyść.
Opiekunowie: pan Grabowski Paweł oraz pan Biały Andrzej

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska