Eliminacje wojewódzkie piątego Turnieju Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska Drukuj

eliminacje wojewódzkie piątego Turnieju Orlika o Puchar Premiera Donalda TuskaW  dniu 26 września 2014r. odbyły się eliminacje wojewódzkie piątego Turnieju Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska w kategorii chłopców starszych. W kategorii tej  startowali uczniowie pierwszych klas gimnazjalnych z chłopcami z klas szóstych. W zawodach, które odbyły się na Orliku przy ulicy Zamenhoffa startowało siedem najlepszych zespołów z eliminacji powiatowych. Nasza reprezentacja w rywalizacji z gimnazjalistami zaprezentowała się znakomicie i dotarła aż do finału. W finale Turnieju  po zaciętym meczu uległa 2:3 Gimnazjum nr 12. W naszej reprezentacji wystąpili: Patora Kacper, Sobczak Sebastian, Kaczor Jakub, Szcześniak Krystian, Piechocki Gabryś, Radaszkiewicz Krystian, Borysowicz Adrian, Wajszczak Adrian, Wysocki Bartosz, Kowalski Krystian. Opiekunowie zespołu: pan Andrzej Biały i pan Paweł Grabowski.

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska