Gazetka pierwszaków Drukuj

Pierwszakowa gazetkaKlasa 1 c, która zgłosiła swój udział w konkursie „Niesamowity konkurs Gumballa - gazetka szkolna”, organizowanym przez firmę Turner Broadcasting System Europe Limited, poprzez nadesłanie stworzonej przez siebie gazetki szkolnej, pragnie wszystkich powiadomić, iż w dniu 7 października, w wyniku pozytywnej weryfikacji, została dopuszczona do udziału w konkursie.
Każdy uczeń będący autorem zwycięskiej gazetki i jeden nauczyciel sprawujący pieczę nad projektem otrzymają aparat fotograficzny. Szkoła laureata/ laureatów nagrody I stopnia otrzyma zestaw książek, a zwycięska praca zostanie opublikowana w magazynie Cartoon Network. Zdobywcy nagród II i III stopnia otrzymają gadżety Cartoon Network: plecak, torbę i zeszyt, a szkoła zestawy książek.
Gazetkę szkolną, którą stworzyli uczniowie klasy I c, przy pomocy wychowawcy, można obejrzeć na stronie internetowej http://gazetkaszkolna.cartoonnetwork.pl/gallery
Wszystkich oglądających naszą pracę zachęcamy do głosowania i z góry dziękujemy za wsparcie.

Klasa 1c z wychowawcą panią Katarzyną Adamkiewicz


Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska