Dzień Nauczyciela w SP 17 Drukuj

Dzień Nauczyciela w SP 17W tym szczególnym dniu Dyrekcja, Nauczyciele, Pracownicy Administracji oraz zaproszeni Szanowni Goście wzięli udział w uroczystym apelu przygotowanym przez uczniów z klasy 6c, 4a  i 5a przy wsparciu pani A. Mireckiej i J. Wierzchowskiej. Całość wspaniale wyglądała dzięki pięknym dekoracjom przygotowanym przez panią E. Całkę i B. Niewiatowską. Anielskie głosy naszego chóru pod kierunkiem pani A. Kralki i żywiołowy występ zespołu Pląs, którego opiekunem jest pani A. Siejca wzbudziły duże uznanie zgromadzonej publiczności.
Podczas apelu Pani Dyrektor wręczyła nagrody pracownikom szkoły. 
Wszyscy uczniowie przybyli ubrani na galowo, aby w ten sposób zaakcentować wyjątkowość tego święta. Zgodnie z  inicjatywą Samorządu Uczniowskiego pierwsza godzina zajęć dydaktycznych przeprowadzona została przez wybranych wcześniej uczniów.

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska