XXIII Run 4 Fun Bieg Tumski Drukuj

XXIII Run 4 Fun Bieg TumskiW czwartek 9 października  odbył się XXIII Run 4 Fun Bieg Tumski. Organizatorami Biegu byli: Miejski Zespół Obiektów Sportowych J.B., MUKS Płock i Urząd Miasta Płocka.
Start i meta były zlokalizowane na Starym Rynku, a bieg odbywał się ulicami starego miasta. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie i uczennice klas V i VI. Najlepsze wyniki osiągnęli uczniowie klasy VI a - Krystian Szcześniak III  miejsce, Kamil Gabrysiak - VII miejsce, Kacper Patora – VIII miejsce, Jakub Kaczor  –XI miejsce. To był trudny bieg - opowiada opiekun szkolnej reprezentacji Stanisław Zotow, ponieważ był to kolejny start naszych uczniów w tym tygodniu, a i konkurencja była duża. Życzymy dalszych sukcesów.

 

 

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska