Muzyczne Iskierki w Urzędzie Miasta Płocka Drukuj

Muzyczne Iskierki w Urzędzie Miasta Płocka23 października 2014 r. chór „Muzyczne Iskierki” wystąpił w auli Urzędu Miasta Płocka podczas uroczystości wręczenia aktów nadania stopnia awansu zawodowego nauczycielom płockich szkół. Akt mianowania, z rąk prezydenta Pana Andrzeja Nowakowskiego, otrzymały nauczycielki z naszej szkoły pani Marzena Kowalska i Małgorzata Tomczak. Wśród wielu zaproszonych gości była również nasza pani dyrektor Anna Wiśniewska. Na koniec pan Marek Bębenista, dyrektor Wydziału Edukacji i Kultury UMP zapowiedział występ „Muzycznych Iskierek”. Szczególnie wzruszająca okazała się piosenka pt.: „Szkolna ławka” i partia solowa Madzi Dzięgielewskiej z klasy IV A.

 

 

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska