Zajęcia profilaktyczne w klasach piątych Drukuj

Zajęcia profilaktyczne w klasach piątychDnia 30 października 2014r. w szkole przeprowadzono dwugodzinne zajęcia z uczniami klas piątych z zakresu wczesnej profilaktyki przeciwdziałania przemocy i agresji, ze szczególnym uwzględnieniem środowiska rodzinnego. Realizatorem programu była mgr Małgorzata Wyszyńska - pedagog specjalista z zakresu promocji zdrowia, profilaktyki uzależnień i przeciwdziałania przemocy w rodzinie. Spotkanie zawierało elementy edukacyjne oraz ćwiczenia umiejętności społecznych, realizowane w przystępnej formie aktywizującej uczniów. Program spotkania obejmował charakterystykę zjawiska przemocy oraz zapobieganie cyklowi przemocy, przygotowywał również dzieci do rozwiązywania konfliktów w środowisku domowym.

 

 

 

{gallery}rsz1315/039{/gallery}

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska