Po raz czternasty Ratujemy Płockie Powązki Drukuj

Po raz czternasty Ratujemy Płockie PowązkiJuż po raz czternasty  włączyliśmy się do akcji Ratujmy „Płockie Powązki”, organizowanej przez  Stowarzyszenie „Starówka Płocka” i „Gazetę Wyborczą”. Tym razem zbieraliśmy pieniądze m.in. na odnowienie  nagrobka rodziny Ligowskich zasłużonej dla naszego miasta. 6 października z puszką z logo akcji  udaliśmy się do redakcji „Gazety Wyborczej. Tam  czekali już  na nas: pan Jerzy Skarżyński - prezes Stowarzyszenia „Starówka Płocka”,  oraz pani Aleksandra Dybiec - dziennikarka z gazety.

W tym roku  pobiliśmy rekord! Kwestarzom z koła humanistyczno- dziennikarskiego pod opieką p. Agnieszki Żółtowskiej udało się uzbierać  258 zł i 49 gr. Dziękujemy wszystkim, którzy wsparli naszą kwestę: Dyrekcji, nauczycielom, uczniom i ich rodzicom oraz pracownikom administracji. Do zobaczenia za rok!

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska